Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange
Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange 2021 Model

Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange (BP.PC.JM.2021)

0,00
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺4.827,39(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.349,00(KDV Dahil)

Biddy Pitty Picco Alüminyum Kasa Bebek Arabası Tek Elle Katlanabilir, Hafif ve Lüks Tasarım !

Biddy Pitty Baston Bebek Arabası Dark Java Melange

 

Biddy Pitty Picco Alüminyum Kasa Baston Bebek Arabası lüks tasarımının yanı sıra son derece hafif, sağlamdır.

Ek Özellikler:
Tek elle katlanabilme
Taşıma Kapasitesi: 0-18 Kg
Araba Ağırlığı: 6 kg.
Garanti Süresi: 3 Yıl
Materyal: Suni Deri
Model: Picco
Türü: Baston Puset
Renk: Koyu Gri

Biddy Pitty Picco %100 tamamen alüminyum şaseye sahiptir.

Parmaklarınızın rahat kavrayarak çok rahat yönlendirebileceğiniz itme kolları sürüş kolaylığı sağlar.

5 noktadan bağlantılı beli kavrayan, omuz pedli geliştirilmiş emniyet kemeri sistemi. Çocuğunuz büyüdüğünde dilendiği zaman 3 noktadan bağlantılı kemer sistemine geçebilme imkanı sayesinde muadil baston bebek arabalarına göre daha uzun vade kullanabilirsiniz.

Tek el ile katlandığında otomatik kilitlenme sistem ve katladığınız gibi taşımanıza yardımcı olan geliştirilmiş taşıma kulbu sistemlidir.

Kolay kullanılabilir, ve sökülebilir alt sepetlidir.

Tek harekette baston bebek arabasını frene alabileceğiniz geliştirilmiş merkezi fren sistemlidir.

Biddy Pitty Picco Alüminyum Tam Yatar Baston Bebek Arabasında kullanılan özel dikim keten kumaş yapısı sayesinde diğer bildiğiniz tüm baston pusetleri unutun!

Biddy Pitty Picco Özel nano teknolojik mikro dikim keten kumaş yapısı sayesinde çok dayanıklı kumaşa sahiptir.

Toz çekmeme özelliği sayesinde bebeğiniz tozlardan koruyarak sağlığına yardımcı olur.

Biddy Pitty Picco Baston Bebek Arabası tentesi muadilleri gibi güneşte renk solması yapmamaktadır.

Özel dokuması sayesinde havadar ve rahat olduğu için cilde tazelik ve ferahlık hissi verir.

Özel dokusu sayesinde ses yalıtımı daha kuvvetli olduğu için bebek arabasındayken bebeğinizi dış ortam seslerinden daha fazla korur.

Biddy Pitty'nin özel keten kumaşı pamuktan üç kat daha sağlam ve parlaktır. Parlaklığı sayesinde yansıma özelliği taşıyarak ısıya dayanıklı olup güneşin zararlı ışınlarını uzak tutar ve sıcak havalarda bebeğinizin bebek arabasında daha serin kalmasını sağlar.

Biddy Pitty Picco Alüminyum Baston Bebek Arabası şasesinde yüzey merkezli kübik kristal yapıda bulunan 2,70g/cm3 yoğunluklu Alüminyum Silisyum özel alaşım metal kullanılmaktadır. Bu özel alaşım şase çok hafiftir, bebek arabasının toplam ağırlığı sadece 6 Kg, ağırlığı çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Bu sayede Biddy Pitty Picco en hafif tam yatar baston bebek arabalarından birisidir. Aynı zamanda doğal olup zehirleyici ve manyetik değildir, ve çevreci bir metalden yapılmış şasedir. 

Biddy Pitty Picco baston puset şasesi çok yüksek korozyon direncine sahiptir. Bu sayede muadil bebek arabalarına göre daha sağlam bir yapıda olup 3 yıl garanti kapsamındadır.

Avrupa standartları güvenlik sertifikalarına sahiptir. Alüminyum silisyum özel alaşımı elastisitesi daha yüksektir, bu nedenle ani darbelere karşı daha dayanıklı bebek arabası şasesine sahiptir

Biddy Pitty baston bebek arabasını bir eliniz doluyken tek eliniz ile kolay bir şekilde katlayabilirsiniz. Katlandığında otomatik kilit sistemi sayesinde bebek arabasını katladığınız gibi taşımaya devam edebilirsiniz. Katlandığında tekrar bebek arabanızı kilitlemek ile uğraşmazsınız. 

Biddy Pitty Picco alüminyum baston bebek arabasını aynı şekilde tek eliniz ile kolayca açabilirsiniz. El ile katlamalı baston bebek arabası sistemi sayesinde katlarken ayakkabınız zedelenmez, açık ayakkabı veya sandalet ile diğer baston bebek arabalarında katlarken zorlandığınız gibi zorlanmazsınız.

Geliştirilmiş yeni sırt ayar mekanızması ile kolayca ayarlanabilen tam yatabilen konforlu sırt dayanağı.

Dilediğiniz zaman kolayca sökerek her zaman 30 derece de yıkayabileceğiniz, bebeğinizin rahatça uyumasını ve oturmasını sağlayan konforlu dolgun iç destek minderi.

3 farklı kademe de ayarlanabilen, kolay silinmesini sağlayan anti bakteriyel deri görünümlü ayak desteği.

Rulmanlı bilye sistemine sahip, ekstra dayanıklı, süspansiyonlu kolay çıkartılabilir arka tekerlekler.

Rulmanlı bilye  sistemine sahip, ekstra dayanıklı, yeni tek teker sistemi ile 360 derece çok rahat dönebilen veya sabitlenebilen, süspansiyonlu kolay çıkartılabilir ön tekerlekler.

Geniş ve konforlu iç hacmi sayesinde bebeğiniz ortalama 4 yaşına gelene kadar Biddy Pitty baston bebek arabasına rahatça oturabilecek.

Ekstra açılabilen büyük körüklü tente yapısı ve dilendiği zaman açılıp kapanabilen antibakteriyel deri görünümlü güneşliği sayesinde bebeğinizi, güneş ışınlarından, rüzgardan ve tozdan koruyacaksınız. Ayrıca tamamen çıkartılabilir özelliği ile tentenizi elde yıkayabilir ve çok çok daha uzun vadede baston bebek arabasını kullanabilirsiniz.

Tente üzerinde bulunan açılıp kapanabilir gözetleme penceresi sayesinde bebeğinizi dilediğiniz zaman görebilirsiniz.

Dilediğinizde tamamen çıkartılabilir, bebeğinizi oturturken veya alırken size kolaylık sağlayan her iki yönden açılabilir, yukarı kaldırılabilir ön bar sistemi. Çocuğunuz büyüdüğünde baston bebek arabasına kendi binip kendi inebilmesine yardımcı olan bu sistem belinizi ağrılardan kurtaracaktır. 

 

 

Biddy Pitty Mutlu Bebe Markasıdır.

Portbebe
Yok
Yenidoğan Kullanımı
Var
Yaş Grubu
0 - 48 Ay
Ürün Tipi
Puset Baston
Ürün Ağırlığı
6 - 7 kg
Tutma Sapı
Ayarlanamaz
Tente
Var
Tek Elle Kapanma
Var
Taşıma Kapasitesi
20 kg
Tam Yatabilme
Var
Süspansiyon
Var
Sırt Ayarı
Çok Pozisyonlu
Renk
Kum
Ayak Örtüsü
Yok
Oto Koltuğu
Yok
Ön Bar
Var
Model
Picco
Malzeme
Alüminyum
Kumaş Türü
Coton
Kullanım Şekli
Baston Pusetler
Koltuk Tipi
Çok Pozisyonlu
Koltuk Kullanımı
Tekli Kullanım
Katlanma
Tek Elle Katlanabilme
Ebeveyn Penceresi
Var
Durum
Sıfır
Cinsiyet
Unisex
Çift Yönlü Kullanım
Yok
Etiketler
Biddy, Biddy Pitty Picco, Biddy Pitty Picco Alüminyum, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Bebek Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Baston Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Bebek Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Lüks Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Bebek Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Arabası, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Arabası Java, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Arabası Java Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Arabası Melange, Biddy Pitty Picco Alüminyum Hafif Baston Java,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR