Sık Sorulan Sorular

 

Şifremi bilmiyorum/unuttum, nasıl öğrenebilirim?

Sitemizin sağ üst köşesinde yer alan "Üye Girişi/ Üye Ol" butonuna tıklayarak, ulaşacağınız "Üye Girişi" bölümünün altında yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak, sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresi vasıtasıyla, mutlubebe.com hesabınızın şifresini temin edebilirsiniz.

Kargo ücretiniz ne kadar?

İnternet sitemiz üzerinden yapacağınız toplam tutarı 150₺ üzerindeki tüm alışverişlerinizde kargo bedeli alınmamaktadır. 0-149,9₺ arası yapacağınız alışverişlerde kargo bedelimiz 14₺'dir.

Siparişim ben adresimde yokken gelirse ne olur?

Anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo,sizi evde bulamadığı durumlarda, takip eden günler içinde adresinizi tekrar ziyaret edecektir. İkinci uğramada da siparişi teslim alamayacak olursanız, bizimle iletişime geçerek üçüncü uğrama için talepte bulunabilirsiniz.

Sipariş aşamasında hata mesajı alıyorum ve işlemimi tamamlayamıyorum. Ne yapmam gerekir?

Mutlu Bebe olarak, internet sitemizi, size en iyi hizmeti verecek şekilde güncellemeye durmaksızın devam ediyoruz. İnternet sitemizde yaşadığınız her türlü aksaklığı [email protected] e-posta adresine ve/veya 0212 631 4460 no’lu telefon numaramız aracılığıyla bizlere iletmenizi önemle rica ederiz. Teknik destek ekibimiz, yaşadığınız problemi, mümkün olan en kısa süre içinde çözecektir.

Satın aldığım ürünü değiştirmek istediğimde ne yapmam gerekir?

Mağazalarımızdan veya internet sitemizden alınmış; kullanılmamış ve tekrar satılabilir durumda olan ürünler için değişim süresi 90 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için değişim işlemi yapılamamaktadır. Değiştirmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış olması, paketinin hasar görmemiş olması ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gerekmektedir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gerekmektedir. Mağazalarımızdan değişim işlemi gerçekleştirmek için aşağıda sıraladığımız belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir: - Kredi kartı ödeme belgesi (kart slipi) ve satış belgesinin (bilgi fişi, fatura) aslı. Şirket adına düzenlenen faturalarda, iade faturası. Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda değişim işlemi yapılamamaktadır.

Satın aldığım ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekir?

Mağazalarımızdan veya internet sitemizden satın aldığınız ve kullanılmamış orjibal paketinde bulunan ürünler için iade süresi 14 gündür. Kullanım hatası bulunan ürünler, teşhir ürünleri ve/veya defolu olarak satışı yapılan ürünler için iade işlemi yapılamamaktadır.  İade etmeyi düşündüğünüz ürünlerin kullanılmamış, paketinin hasar görmemiş ve ürünün tekrar satışa sunulabilecek durumda olması gereklidir. Deneme amacıyla ambalajından çıkarılmış ürünlerde, ambalajın bozulmamış ve ürünle birlikte tüm aksesuarlarının, orijinal paketleriyle birlikte bir arada olması gereklidir.  İade işlemi, satın alma kanalı ve yöntemine bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. İnternet sitemiz (www.mutlubebe.com) üzerinden satın aldığınız ürünlerin iadesi için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

www.mutlubebe.com’a üye girişi yaptıktan sonra “hesabım” bölümünden “İade Taleplerim” başlığı altında “Yeni Talep Oluştur” butonuna tıklayınız..

• İade etmek istediğiniz siparişin “Sipariş No”  başlığı altından seçerek tıklayınız

• iade etme sebebinizi seçerek “iade ve Geri Gönderim Şartlarını okudum, kabul ediyorum” işaretleyerek iade talebi butonuna basınız.

• İade süreci, ürünlerin Mutlu Bebe tarafından teslim alınmasının ardından başlatılacaktır. İnternetten alınan ve mağazaya iade edilen ürünlerde para iadesi yapılamamaktadır. Bunun yerine, ürün bedelinde Kredi yüklenecektir. İnternet sitemiz üzerinden “Kapıda Nakit Ödeme” yöntemini kullanarak gerçekleştirdiğiniz alışverişleriniz için iade talebinde bulunduğunuzda; iade işlemi, Mutlu Bebe yetkilisinin iade talebinizin şartlara uygunluğunu tespit etmesinin ardından aşağıdaki yöntemlerden birisiyle yapılabilir;

• “Kapıda Nakit Ödeme” iadeleri için, bize bildireceğiniz hesap numarasına para iadesi.

• www.mutlubebe.com site üyeliği hesabınıza, ürün bedelinde Puan kredi yüklemesi. Mağazalarımızdan yaptığınız alışverişleriniz için;

• Kredi kartı ödeme belgesi (kart slipi) ve satış belgesinin (bilgi fişi, fatura) aslı.

• Şirket adına düzenlenen faturalarda, iade faturası.

• Hediye olarak alınmış ürünler için iade işlemi yapılamamakta, yalnızca değişim talepleri kabul edilebilmektedir. (Değişim koşulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için "Değişim Yapmak İstiyorum" bölümüne bakabilirsiniz.) Mutlu Bebe Puan’la yaptığınız alışverişler için iade talebinde bulunmanız durumunda, iade işleminin tamamlanmasının ardından, alışverişte kullanılan puanların tamamı, www.mutlubebe.com üyeliğinize puan olarak geri yüklenecektir. Hesabınıza geri yüklenen Puanların son geçerlilik tarihi, alişveriş yapılmadan önce, ilgili kredinizle ilgili belirlenmiş son geçerlilik tarihiyle aynı olur. Son geçerlilik tarihi sona eren puanlarla yapılmış olan alışverişlerde iade işlemi yapılamamaktadır. Puan’la yapılan alışverişlerde nakit iadesi yapılmamaktadır. 

Not: Hijyen kuralları gereği tekrar satışı mümkün olmayan, hijyenik ürünler, göğüs pompası, ateş ölçer, iç çamaşırı, hijyenik ped, tıraş bıçakları, kişisel bakım ürünleri, gıda ürünleri, bebek bezi, ıslak mendil, alıştırma külodu, tuvalet adaptörü, kozmetik ürünler, temizlik ürünleri ve benzeri ürünlerde, ürünlerin kusurlu olması dışındaki hiçbir koşulda iade işlemi yapılamamaktadır.

Ürünümü iade ederken kargo ücreti ödeyecek miyim?

• İade işlemlerinde "kargo ücreti" ödemezsiniz. Bu doğrultuda, e-posta adresinize gönderilecek olan, "kargo gönderi kodu"nu kullanarak anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile geri gönderebilirsiniz. MNG kargo dışında farklı kargo firmaları ile geri gönderilen ürünler Mutlu Bebe tarafından teslim alınmayıp tekrar geri gönderilecektir.

 • 100 TL ÜZERİ
  ÜCRETSİZ KARGO
 • %100 GÜVENLİ
  ÖDEME SİSTEMİ
 • KREDİ KARTINA
  9 TAKSİT İMKANI
 • TELEFONLA SİPARİŞ
  0212 631 44 60
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR