Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model
Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model

Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl (BP.ORO.DP.011)

0,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺10.399,59(KDV Dahil)
İndirimli : ₺9.909,00(KDV Dahil)

Biddy Pitty Oro Travel Sistem Bebek Arabası Kolay Katlanan ve Hafif Tasarımıyla!

Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl 2021 Model

Ek Özellikler: Tek elle katlanabilme
Taşıma Kapasitesi: 0-18 Kg
Araba Ağırlığı: 7- 10 Kg
Garanti Süresi: 3 Yıl
Materyal: Tekstil
Renk: Mavi (Koyu)

Ürün Açıklaması:

 • Biddy Pitty Terre Özel nano teknolojik mikro dikim keten kumaş yapısı sayesinde çok dayanıklı kumaşa sahiptir.
 • Kumaş yapısının toz çekmeme özelliği sayesinde bebeğiniz tozlardan koruyarak sağlığına yardımcı olur.
 • Tentesi muadilleri gibi güneşte renk solması yapmamaktadır.
 • Özel dokuması sayesinde havadar ve rahattır.
 • Özel dokusu sayesinde ses yalıtımı daha kuvvetli olduğu için bebek arabasındayken bebeğinizi dış ortam seslerinden daha fazla korur.
 • Biddy Pitty'nin özel keten kumaşı pamuktan üç kat daha sağlam ve parlaktır. Parlaklığı sayesinde yansıma özelliği taşıyarak ısıya dayanıklı olup güneşin zararlı ışınlarını uzak tutar ve sıcak havalarda bebeğinizin bebek arabasında daha serin kalmasını sağlar.
 • Biddy Pitty Bebek Arabası şasesinde yüzey merkezli kübik kristal yapıda bulunan 2,70g/cm3 yoğunluklu Alüminyum Silisyum özel alaşım metal kullanılmaktadır.
 • Bu özel alaşım şase çok hafiftir, bebek arabasının toplam ağırlığı sadece 7,8 Kg, ağırlığı çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Bu sayede Biddy Pitty en hafif travel sistem bebek arabalarından birisidir.
 • Aynı zamanda doğal olup zehirleyici ve manyetik değildir, ve çevreci bir metalden yapılmış şasedir.Biddy Pitty bebek arabası şasesi çok yüksek korozyon direncine sahiptir.
 • Avrupa bebek arabası test sertifikasyonlarınıza sahiptir. Alüminyum silisyum özel alaşımı elastisitesi daha yüksektir, bu nedenle ani darbelere karşı daha dayanıklı bebek arabası şasesine sahiptir.
 • Biddy Pitty Travel sistem bebek arabalarını bir eliniz doluyken tek eliniz ile kolay bir şekilde katlayabilirsiniz. Katlandığında otomatik kilit sistemi , katladığınız gibi taşımanıza olanak sağlayan taşıma kayışı ve ayakta durabilen yapısı sayesinde anakucağınız elinizdeyken katlayıp hiç anakucağını bırakmadan bebek arabanızı taşımaya devam edebilirsiniz. 
 • Biddy Pitty Travel sistem bebek arabasını diğer bebek arabalarından ayıran özelliklerden bir tanesi de bebek arabasının açılma şeklidir. Diğer bebek arabalarında bulunan elinizi sıkıştırabilen, açarken zorlanılan kilit sistemini açmaya çalışmak yerine tek tuşu çekerek bebek arabanızın açılmasıdır.
 • Biddy Pitty Travel Sistem Bebek Arabası portbebeye dönüşebilen oturma ünitesi ister size isterseniz dış Dünya'ya bakacak şekilde oturtabilirsiniz
 • 4 pozisyonda ayarlanabilen ve tam yatabilen oturma ünitesi, ekstra sırt yatış sistemi ile bebeğinize maksimum konfor sunmaktadır.
 • Geliştirilmiş iç destek minderi sayesinde bebeğinizi Biddy Pitty bebek arabasında sanki beşiğinde uyuturmuş gibi saatlerce konforlu bir şekilde uyutabilirsiniz.
 •  Deri itme kolunu 9 farklı pozisyonda ayarlanabilir ve sizin için en konforlu sürüş açısını bulabilirsiniz.
 • Bebeğinizin konforu için 4 farklı pozisyonda ayarlanabilen ayak dayanağı sayesinde bebeğiniz büyüdükçe oturma pozisyonunu ve bacak konumunu doğru orantılı ayarlayabileceksiniz.
 • Biddy Pitty Terre Ekstra uzayabilen XXL tente yapısı ve açılabilen güneşliği sayesinde bebek arabaları içerisinde en uzun tente yapısına sahip olanlardandır.
 • Bu sayede bebeğinizi güneşten, ışıktan ve rüzgardan daha rahat koruyabilirsiniz. Dışarı dönük oturma konumunda bebeğinizi rahatça görebilmeniz için ekstra açılan bölümü şeffaf pvc kaplıdır.
 • her iki yönden kolaylıkla açılabilen ön bar sayesinde bebeğinizi bebek arabanıza rahatça oturtup alabileceksiniz.
 • Beş noktadan bel destekli emniyet kemeri sayesinde bebeğinizi güvenle taşıyabileceksiniz.
 • Bebeğinizi doğumundan itibaren 4 yaşına kadar oturtabileceğiniz, ekstra dolgulu ve konforlu oturma ünitesine sahiptir.
 • Biddy Pitty Travel Sistem bebek arabalarında deri kaplamalı şık görünümlü ayak örtüsü koli içerisinden çıkmaktadır.
 • Biddy Pitty bebek arabasında bulunan ayarlanabilen deri ayak koyma yeri sayesinde, hem çocuğunuzun ayağını koyduğu yer silinebilir oluyor hem de şık görünüm kazanıyor.
 • Biddy Pitty anakucakları, çıkarılabilen bel destek minderi ve entegre iç destek minderi yapısı sayesinde bebeğinize maksimum konfor sunmaktadır. 
 • Anakucağının hafif yapısı (2,7 kg ağırlığında) alüminyum tutma kolu ile sizin için de konfor sunmaktadır.
 • Biddy Pitty anakucağını kolay bir şekilde kemer ile oto koltuğu olarak bağlayabilir ve bebeğiniz ile güvenle yolcuklara çıkabilirsiniz. (NOT: Tüm 0-13 Kg anakucağı oto koltukları gidiş yönünün tersi istikametine bakacak şekilde bağlanmalıdır.)
 • Ortalama 18 aylığa kadar ( bebeğinizin ayakları anakucağından dışarı taşana kadar ) Biddy Pitty anakucağınızı oto koltuğu olarak kullanmanızı öneririz.
 • Çift taraflı tente ayarı sistemi sayesinde bebeğinizi yazın sıcak havalarda güneşin gelmediği tarafı açarak bebeğinizin daha fazla terlemesini engellersiniz.

 

 

 

 

 

Renk
Antrasit
Taşıma Kapasitesi
18 kg
Tutma Sapı
Ayarlanabilir
Malzeme
Alüminyum
Ön Bar
Var
Süspansiyon
Var
Sırt Ayarı
Var
Kullanım Şekli
Seyahat Sistemleri
Çift Yönlü Kullanım
Var
Ebeveyn Penceresi
Yok
Cinsiyet
Unisex
Katlanma
Tek Elle Katlanabilme
Tente
Var
Yaş Grubu
0 - 48 Ay
Ürün Ağırlığı
8 kg
Ayak Örtüsü
Var
Etiketler
Biddy, Biddy Pitty Oro, Biddy Pitty Oro Hafif, Biddy Pitty Oro Hafif Travel, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Bebek Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Anakucaklı Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Bebek Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Sistem Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Bebek Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Arabası, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Arabası Dark, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Arabası Dark Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Arabası Pearl, Biddy Pitty Oro Hafif Travel Anakucaklı Dark,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR