BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Beige (BB061874)

0,00
Marka : BabyBjörn
İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺6.611,35(KDV Dahil)
İndirimli : ₺5.944,35(KDV Dahil)

Neden Seçmelisiniz?

• Bebeğiniz için eğlence 

• Motor becerilerini ve dengesini geliştirir 

• Pile ihtiyaç yoktur 

• Sırt ve baş için doğru koruma ve konfor 

• Üç pozisyona ayarlanabilir: oyun, dinlenme ve uyku.

 

 

 

BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey

 

Hitap ettiği Yaş Aralığı: 0-2 yaş (3,5 – 13 kg)

Günlük denge bebeğinizin mutlu, sağlıklı ve huzurlu olduğunu bilmekten ve aynı zamanda yapılması gereken tüm günlük işlerinizi yapabiliyor olmaktan gelir. Sallanmak sadece eğlenmek ve sakinleştirmek için değildir. Çocuğunuz kendi kendine sallanırken temel motor hareketlerini ve dengesini sağlamak için alıştırma yapmış olur. BABYBJÖRN®  Balance Bliss Ana Kucağı pediatristlerle yapılan yakın çalışmalar ve 45 yıllık ürün geliştirme ve tecrübeleri sonucu geliştirilmiştir. BABYBJÖRN® Balance Bliss Ana Kucağının, zararlı maddeler içermeyen pamuklu, yumuşacık kumaşları hassas bebek cildi için idealdir. 


Fonksiyonları:

• Bebeğiniz için eğlence 
Hoş bir sallama bebeğinize mutluluk ve huzur verir.

• Motor becerilerini ve dengesini geliştirir 
Sakin ve doğal bir sallanma çocuğunuzun motor becerilerini geliştirir.

• Pile ihtiyaç yoktur 
Ana kucağı çocuğunuzun kendi hareketi ile sallanır ve bu da gelişimini destekler.

• Sırt ve baş için doğru koruma ve konfor 
Bebeğinizin vücuduna göre şekillenen oturma kısmı ergonomik olarak tasarlanmıştır. Tıp uzmanları, ebeveynler ve çocuklarla yapılan yakın çalışmalarla tasarlanmıştır. Çocuğunuz kendi başına ana kucağına oturabilecek kadar büyüdüğünde konforlu bir koltuğa dönüşür. Bu durumda emniyet kemerinin ve oyuncağın çıkartılması gerekir. Kolaylıkla ve sessizce ayarlanabilir. Güvenle sabitlenir.

 

Üç pozisyona ayarlanabilir: oyun, dinlenme ve uyku. Lütfen dikkat! Her pozisyon için uygun maksimum ağırlık değişir:

Oyun: 13 kg. / Dinlenme: 10 kg. / Uyku: 7 kg. 

 

 

Özel geliştirilmiş 3D kumaşları 

Kullandığımız kumaşlar özel olarak geliştirilmiştir ve yenidoğanlara uyacak şekilde tasarlanmıştır.Jarse bliss ana kucakları üç katmandan oluşan 3D kumaşlardan üretilmiştir bir iç katman, bir orta katman ve bir dış katman. Bu, süper yumuşak ve esnek 3D kumaşlar çok iyi bir hava akışı sağlar , böylece bebeğinizi ferah ve serin tutarak konfor sağlar. Metal şasenin etrafındaki yumuşak dolgu kılıf hoş bir dokunuş hissi verir. Şasenin alt kenarlarındaki lastik koruma zeminin zarar görmesini ve ana kucağının kaymasını önler. Kompakt olduğundan ve kolayca katlandığından seyahatlere de götürebilirsiniz.

 

 

PMA Sertifikalı Ürün

Bliss Ana Kucağı  JPMA Sertifikalı ** bir üründür. Bu güvenli, ergonomik ve rahat bir ana kucağı tasarımı, bebeğin boynuna ve sırtına doğru destek verir. 
Yenidoğandan 2 yaşına kadar uygundur. (** Ö 00-091, 18-27279-1 Swerea IVF AB, Mölndal, İsveç test raporuna dayanmaktadır).

 

 

Aldığı Ödüller: Good Design Award/Japan 2008

 

Test & Güvenlik; Ana kucağında kullanılan tüm kumaşlar bebeğinizin hassas cildine zarar verebilecek ve alerjiye sebep olabilecek hiçbir madde içermediğini garanti eden Ökoteks 100 Standardı, 1. Sınıf ‘a göre test edilmiş ve onaylanmıştır.

 

Temizlenme Özellikleri: Kılıfın çıkartılması ve yıkanması çok kolaydır. Makinede de ılık suda yıkanabilir. 

 

Ürün Madde İçeriği / Kumaş Materyali: Bebeğiniz için sıcak ve konforlu. Havayı geçiren yumuşak terilen kumaştan yapılmıştır. Oturma kısmı su geçirmez kumaşla takviye edilmiştir. 

 

Taşıma Kapasitesi: Maksimum 13 kg 

 

 

 

Etiketler
BabyBjörn, BabyBjörn Balance, BabyBjörn Balance Bliss, BabyBjörn Balance Bliss Ana, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı 3D Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton 3D Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton Jersey, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton Jersey Light, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton Jersey Light Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton Jersey Beige, BabyBjörn Balance Bliss Ana Cotton Light,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR