4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah

4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah (DRONESKYSYH)

0,00
Marka : 4 Baby
Fiyat : ₺5.129,00(KDV Dahil)

4 Baby Drone Sky Travel Bebek Arabası katlandığında desteksiz dik pozisyondan durabilir ve uçak bagajına sığabilir.

4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah

 

Genel Özellikler

✔︎ Doğumdan itibaren 15 kg’a kadar kullanılabilme

✔︎ Tek el ile katlanır ve katlandığında otomatik kilitlenir

✔︎ Katlandığında taşımada kolaylık sağlayan taşıma sapı

✔︎ Taşımayı kolaylaştıran ayarlı çekme kolu

✔︎ Özel boyalı alüminyum gövde

✔︎ Tam yatabilen ve ayarlanabilen sırt dayanağı

✔︎ Tente arkasında mini cep

✔︎ 5 noktalı ayarlanabilir emniyet kemeri

✔︎ Çıkarılabilen ön bar

✔︎ Ekstra lüks iç ped

✔︎ Ayarlanabilir güneş siperlikli tente

✔︎ Soğuk havalar için ayak rüzgarlığı

✔︎ Katlandığında desteksiz ayakta durabilme

✔︎ Ayarlanabilir ayak dayanağı

✔︎ Tek nokta frenleme sistemi

✔︎ Çıkarılabilir ön ve arka tekerlekler

✔︎ 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler

✔︎ Geniş alt sepet

✔︎ Ön barı çıkarmadan katlanabilme

✔︎ Katlı halde uçakta el bagajı olarak kabul edilir

✔︎ Kompakt tasarımı sayesinde katlandığında az yer kaplar

Bebeğinizin büyüme dönemlerine ve sizlerin pratik kullanımına uygun olarak tasarlanmış 4 Baby Drone Kabin Lüks Bebek Arabası, hafif tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde bebeğinizi doğumdan itibaren (36 ay) 15 kg’a kadar özgürce gezdirebilirsiniz.

Kabin lüks bebek arabası geniş oturma haznesi sayesinde bebeğinizin gelişim sürecinin her anında yanında. Ayarlanabilen ve tam yatabilen oturma ünitesini pratik ayarlama mandalı sayesinde kolayca bebeğinizin rahatına göre istediğiniz pozisyona ayarlayabilir ve seyahat esnasında konforlu bir uyku için tam yatırabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan ekstra lüks iç pedi sayesinde bebeğiniz konforlu yolculuk yapar.

Çıkacağınız her yolculukta özel lüks kumaştan yapılan su geçirmez dayanıklı tente ile araba içerisindeki bebek çeşitli hava şartlarından etkilenmez ve rahatı hep yerinde olur. Ayrıca soğuk havalar için tasarlanan ayak rüzgarlığı çocuğunuzu rüzgarın etkisinde korur.

Tente üzerinde bulunan güneşlik, bebeğinizi güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korumanızı sağlar. Tente arkasında bulunan mini cep, anlık kullanmanız gereken eşyalarınızı saklamanız için idealdir.

Tek tuşla kolayca çıkarılıp takılabilen 5 nokta emniyet kemeri bebeğinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlar. Bebeğinizi oturma ünitesine rahatça oturtmak ve almak için tek dokunuşla kolayca açılıp kilitlenebilen ön bar sayesinde bebeğiniz her zaman daha güvendedir.

Özel boyalı alüminyum gövdesi kompakt ve hafif tasarıma sahiptir. Ağırlığı sadece 7,3 kg’dır. 4Baby Drone Kabin bebek arabasının tek tuşla kolayca sabitlenebilen ön tekerlekleri, mekanizmasında bulunan rulmanlar sayesinde 360 derece dönebilir ve istediğiniz an manevra yapmanıza kolaylık sağlar. Aynı zamanda çift amortisörlü arka tekerlekleri bebeğinize maksimum konforlu seyahat keyfi sunar. Tek nokta fren sistemi sayesinde dilediğiniz her an bebek arabanızı frenleyebilir ve güvenli şekilde kilitli kalmasını sağlayabilirsiniz.

4 Baby Drone Kabin Bebek Arabasının geniş alt sepeti, sizin ve tüm bebek ihtiyaçlarını her an yanınızda taşır. 4 Baby Drone Sky Kabin bebek arabası, çıkacağınız her yolculukta sizlere eşlik etmek için kompakt tasarımı sayesinde ön barı çıkarmadan tek el ile katlanır ve katlandığında otomatik kilitlenir. Taşımada kolaylık sağlayan ayarlı taşıma kolu sayesinde valiz gibi her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Katlandığında az yer kapladığı için uçaklarda el bagajı olarak kabul edilebilir. Ayrıca katlandığında desteksiz dik pozisyondan durabilir.

Temizleme

Nemli bir bezle temizlenebilir. Temizliği için asla amonyak ve çamaşır suyu gibi kimyasal bileşenli temizleyiciler kullanılmamalıdır. Güneş ışığı solmaya neden olacağından, kullanılmadığı zamanlarda balkon, pencere yakını gibi güneşe maruz kalacağı yerlerde saklanmamalıdır.

 

 

Etiketler
4 Baby, 4 Baby Drone, 4 Baby Drone Sky, 4 Baby Drone Sky Kabin, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Travel Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Bebek, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Boy Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Bebek, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Travel Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Bebek, 4 Baby Drone Sky Kabin Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Arabası, 4 Baby Drone Sky Kabin Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Kabin Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy, 4 Baby Drone Sky Boy Travel, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Bebek, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Arabası, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Travel Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Bebek, 4 Baby Drone Sky Boy Bebek Arabası, 4 Baby Drone Sky Boy Bebek Arabası Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Bebek Siyah, 4 Baby Drone Sky Boy Arabası, 4 Baby Drone Sky Boy Arabası Siyah,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR