4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit
4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit

4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit (DRONESKYANT)

0,00
Marka : 4 Baby
Fiyat : ₺6.159,00(KDV Dahil)

4 Baby Drone sky kabin travel bebek arabasını ayarlı taşıma kolu sayesinde valiz gibi her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit

 

Genel Özellikler

✔︎ Doğumdan itibaren 15 kg’a kadar kullanılabilme

✔︎ Tek el ile katlanır ve katlandığında otomatik kilitlenir

✔︎ Katlandığında taşımada kolaylık sağlayan taşıma sapı

✔︎ Taşımayı kolaylaştıran ayarlı çekme kolu

✔︎ Özel boyalı alüminyum gövde

✔︎ Tam yatabilen ve ayarlanabilen sırt dayanağı

✔︎ Tente arkasında mini cep

✔︎ 5 noktalı ayarlanabilir emniyet kemeri

✔︎ Çıkarılabilen ön bar

✔︎ Ekstra lüks iç ped

✔︎ Ayarlanabilir güneş siperlikli tente

✔︎ Soğuk havalar için ayak rüzgarlığı

✔︎ Katlandığında desteksiz ayakta durabilme

✔︎ Ayarlanabilir ayak dayanağı

✔︎ Tek nokta frenleme sistemi

✔︎ Çıkarılabilir ön ve arka tekerlekler

✔︎ 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekler

✔︎ Geniş alt sepet

✔︎ Ön barı çıkarmadan katlanabilme

✔︎ Katlı halde uçakta el bagajı olarak kabul edilir

✔︎ Kompakt tasarımı sayesinde katlandığında az yer kaplar

Bebeğinizin büyüme dönemlerine ve sizlerin pratik kullanımına uygun olarak tasarlanmış 4 Baby Drone Kabin Lüks Bebek Arabası, hafif tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde bebeğinizi doğumdan itibaren (36 ay) 15 kg’a kadar özgürce gezdirebilirsiniz.

Kabin lüks bebek arabası geniş oturma haznesi sayesinde bebeğinizin gelişim sürecinin her anında yanında. Ayarlanabilen ve tam yatabilen oturma ünitesini pratik ayarlama mandalı sayesinde kolayca bebeğinizin rahatına göre istediğiniz pozisyona ayarlayabilir ve seyahat esnasında konforlu bir uyku için tam yatırabilirsiniz. Ayrıca içerisinde bulunan ekstra lüks iç pedi sayesinde bebeğiniz konforlu yolculuk yapar.

Çıkacağınız her yolculukta özel lüks kumaştan yapılan su geçirmez dayanıklı tente ile araba içerisindeki bebek çeşitli hava şartlarından etkilenmez ve rahatı hep yerinde olur. Ayrıca soğuk havalar için tasarlanan ayak rüzgarlığı çocuğunuzu rüzgarın etkisinde korur.

Tente üzerinde bulunan güneşlik, bebeğinizi güneş ışınlarının olumsuz etkilerinden korumanızı sağlar. Tente arkasında bulunan mini cep, anlık kullanmanız gereken eşyalarınızı saklamanız için idealdir.

Tek tuşla kolayca çıkarılıp takılabilen 5 nokta emniyet kemeri bebeğinizin güvenliğini en iyi şekilde sağlar. Bebeğinizi oturma ünitesine rahatça oturtmak ve almak için tek dokunuşla kolayca açılıp kilitlenebilen ön bar sayesinde bebeğiniz her zaman daha güvendedir.

Özel boyalı alüminyum gövdesi kompakt ve hafif tasarıma sahiptir. Ağırlığı sadece 7,3 kg’dır. 4Baby Drone Kabin bebek arabasının tek tuşla kolayca sabitlenebilen ön tekerlekleri, mekanizmasında bulunan rulmanlar sayesinde 360 derece dönebilir ve istediğiniz an manevra yapmanıza kolaylık sağlar. Aynı zamanda çift amortisörlü arka tekerlekleri bebeğinize maksimum konforlu seyahat keyfi sunar. Tek nokta fren sistemi sayesinde dilediğiniz her an bebek arabanızı frenleyebilir ve güvenli şekilde kilitli kalmasını sağlayabilirsiniz.

4 Baby Drone Kabin Bebek Arabasının geniş alt sepeti, sizin ve tüm bebek ihtiyaçlarını her an yanınızda taşır. 4 Baby Drone Sky Kabin bebek arabası, çıkacağınız her yolculukta sizlere eşlik etmek için kompakt tasarımı sayesinde ön barı çıkarmadan tek el ile katlanır ve katlandığında otomatik kilitlenir. Taşımada kolaylık sağlayan ayarlı taşıma kolu sayesinde valiz gibi her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Katlandığında az yer kapladığı için uçaklarda el bagajı olarak kabul edilebilir. Ayrıca katlandığında desteksiz dik pozisyondan durabilir.

Temizleme

Nemli bir bezle temizlenebilir. Temizliği için asla amonyak ve çamaşır suyu gibi kimyasal bileşenli temizleyiciler kullanılmamalıdır. Güneş ışığı solmaya neden olacağından, kullanılmadığı zamanlarda balkon, pencere yakını gibi güneşe maruz kalacağı yerlerde saklanmamalıdır.

 

 

Etiketler
4 Baby, 4 Baby Drone, 4 Baby Drone Kabin, 4 Baby Drone Kabin Boy, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Arabası, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Travel Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Bebek, 4 Baby Drone Kabin Boy Bebek Arabası, 4 Baby Drone Kabin Boy Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Arabası, 4 Baby Drone Kabin Boy Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Boy Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Travel, 4 Baby Drone Kabin Travel Bebek, 4 Baby Drone Kabin Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Kabin Travel Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Travel Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Travel Arabası, 4 Baby Drone Kabin Travel Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Travel Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Bebek, 4 Baby Drone Kabin Bebek Arabası, 4 Baby Drone Kabin Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Arabası, 4 Baby Drone Kabin Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Kabin Antrasit, 4 Baby Drone Boy, 4 Baby Drone Boy Travel, 4 Baby Drone Boy Travel Bebek, 4 Baby Drone Boy Travel Bebek Arabası, 4 Baby Drone Boy Travel Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Boy Travel Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Boy Travel Arabası, 4 Baby Drone Boy Travel Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Boy Travel Antrasit, 4 Baby Drone Boy Bebek, 4 Baby Drone Boy Bebek Arabası, 4 Baby Drone Boy Bebek Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Boy Bebek Antrasit, 4 Baby Drone Boy Arabası, 4 Baby Drone Boy Arabası Antrasit, 4 Baby Drone Boy Antrasit,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR