Mamajoo %0 BPA Silikon Damaklı Emzik 0 Ay Ekru

0 yorum, 0 puan   |  Yorum Yap
Marka: Mamajoo
Ürün Kodu: MMJ2056E
10,90 TL
Miktar:
 

KDV Hariç: 9,24 TL
Kargo Bedeli: 11,48 TL
Seçenekler:
Markası: Mamajoo
Modeli: %0 BPA Silikon Damaklı Emzik 0 Ay
Ürün Kategorisi: Beslenme
Ürün Alt Kategorisi: Yalancı Emzik ve Aksesuarları
Mamajoo %0 BPA Silikon Opak Emzik
Hitap Ettiği Yaş Aralığı: 0-6 Ay
Mamajoo Emzikler bebeklerinin doğal emme içgüdülerini tatmin ettiği gibi onları sakinleştirip güven hissi verdiklerinden onlar için yararlıdır. Doğumu izleyen haftalarda bebeğin en güçlü refleksi emmek olduğundan emzik sayesinde üzerindeki gerilim atar, sakinleşir ve uykuya daha kolay dalar. Emzikten kaçınmak yerine, bu konuda doğru bilgi sahibi olmak ve bebeğe uygun bir şekilde emzik vermek gerekir.
Özellikle diş çıkartan bebeklerde ezmik kullanmak önerilir çünkü emzik verilmeyen bebek bir süre sonra parmak emmeye veya biberonu emzik gibi kullanmaya başlayabilir. Parmak emmeye alışan cocuğun bundan vazgeçmesi çok uzun yıllar alıp damakta ve dişlerde sorunlar ortaya çıkabilir. Oysa çocuğu emzikten vazgeçirmek çok daha kolaydır. Anne ve Babaların en çok dikkat etmesi gereken nokta; bebekleri gergin, sinirli ve huysuzken onu susturmak için emziği tek çare olarak görmemektir. Ağlayan bebeği susturmak için önce şefkatle yaklaşarak sakinleştirmeye çalışmak gerekir. Bebeğin emziğe bağımlı olmasını engellemek için emzikle uyumaya devam etmesine izin vermemenizi, uykuya daldıktan sonra onu uyandırmadan emziği ağzından almanızı öneririz.
Mamajoo %0 BPA Silikon Seffaf Emzik 
En son kalite ve güvenlik standartlarına uygun olan Mamajoo emziklerin uçları yüksek kaliteli şeffaf, tatsız ve kokusuz silikondan üretilmiştir.  İdeal yumuşaklıkta, pürüzsüz ve kolay temizlenebilen silikon emzik uçları, emziğin tüm diğer parçaları gibi bebeklerin sağlığı için uygun olmayan Bisfenol-A içermez. Mamajoo Emziklerinin silikon ucunun ortodontik (damaklı) formu bebeklerin diş ve damak gelişimini destekleyecek,  emzik kalkanındaki geniş hava delikleri ise salya birikimini önleyecek, hava akışını sağlayacak ve cilt tahriş riskini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Emzik tutma güvenlik halkası ise gerektiğinde emziği ağızdan çıkarmak için tutmak ve taşımak içindir. Tüm bu özellikleri nedeniyle bebeğiniz için doğumdan itibaren Mamajoo emziklerini güvenle seçebilirsiniz.
Mamajoo emziklerinin, 0-18 ay arası bebekler için 3 farklı boyda değişik renk seçenekleri bulunmaktadır.
Mamajoo %0 BPA Silikon Emzikler

Garanti

Ay
Taksit
Toplam
Tek Çekim
10,90 TL
10,90 TL
2
5,45 TL
10,90 TL
3
3,63 TL
10,90 TL
4
2,73 TL
10,90 TL
5
2,18 TL
10,90 TL
6
1,82 TL
10,90 TL
7
1,68 TL
11,77 TL
8
1,49 TL
11,88 TL
9
1,33 TL
11,99 TL

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: