Gizlilik İlkeleri

Güvenli ve Mutlu Alışveriş

Mutlubebe'den yaptığınız alışverişlerde,her ne olursa olsun çözüm odaklı ve sizin yanınızda olduğumuzu;

Satmış olduğumuz tüm ürünlerin distribütör ve üreticilerden temin edildiğini;

Mağazlarımızda ve internet sitemizde sadece satış için ürün satmadığımızı, sizin için en uygun ürünün hangisi olduğuna yardımcı olduğumuzu;

Mutlulukla bildiririz.

Kredi Kartı Güvenliği

Alışveriş yaparken güvenli bir şekilde işleminizi gerçekleştirisiniz. Sağlanan SET ve SSL protokolleri sayesinde, alışveriş sırasında paylaşmış olduğunuz her türlü bilgi için güvenlik sağlanmış olur.

Sitemizde dolaşırken https:// gördüğünüz her yerde data alışverişi 128 bit şifrelenmiş olarak yapılmaktadır. Bu sayede işlemlere dışarıdan herhangi bir şekilde ulaşılamaz ya da çözümlenemez.

3D Secure güvenli işlemler sayesinde, Kredi Kartı bilgilerinizi çok daha güvende. 3D işlem gerçekleştirirken bankanızın sunucusuna bağlanırsınız ve sadece sizin bilmekte olduğunuz kart şifreniz ve güvenlik sorunlarınız ile bankanız üzerinden işleminizi gerçekleştirirsiniz. Böylece maksimum güvenlik sağlanmış olur.

Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenliği

Üyelik bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği en yüksek şekilde sağlanmaktadır. Kişisel bilgilerinizin sizin bilginiz dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. Şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılması söz konusu değildir.