%23

Biddy Pitty Oro Dark Pearl Travel Sistem Bebek Arabası

0 yorum, 0 puan   |  Yorum Yap
Marka: Biddy Pitty
Ürün Kodu: BP.O413941
Ödül Puanı: 85
2.199,00 TL 1.699,90 TL
Miktar:
 

KDV Hariç: 1.440,59 TL
Kargo Bedeli: 0
Gerekli puan: 1700

YÜKSEK KALİTELİ KUMAŞ

Biddy Pitty Oro Dark Pearl Travel Sistem Bebek Arabasında kullanılan özel dikim keten kumaş yapısı sayesinde diğer bildiğiniz tüm bebek arabalarını unutun.

  

  • Biddy Pitty Oro Özel nano teknolojik mikro dikim keten kumaş yapısı sayesinde çok dayanıklı kumaşa sahiptir.

  • Toz çekmeme özelliği sayesinde bebeğiniz tozlardan koruyarak sağlığına yardımcı olur.

  • Biddy Pitty Oro Tentesi muadilleri gibi güneşte renk solması yapmamaktadır.

  • Özel dokuması sayesinde havadar ve rahat olduğu için cilde tazelik ve ferahlık hissi verir.

  • Özel dokusu sayesinde ses yalıtımı daha kuvvetli olduğu için bebek arabasındayken bebeğinizi dış ortam seslerinden daha fazla korur.

  • Biddy Pitty'nin özel keten kumaşı pamuktan üç kat daha sağlam ve parlaktır. Parlaklığı sayesinde yansıma özelliği taşıyarak ısıya dayanıklı olup güneşin zararlı ışınlarını uzak tutar ve sıcak havalarda bebeğinizin bebek arabasında daha serin kalmasını sağlar.

  • Özel keten kumaşın Nem emiciliği pamuktan da daha yüksektir. Bu sayede soğuk havalarda çocuğunuza daha sıcak bir ortam sunar. 

SAĞLAM VE DAYANIKLI GÖVDE YAPISIBiddy Pitty Oro Bebek Arabası şasesinde yüzey merkezli kübik kristal yapıda bulunan 2,70g/cm3 yoğunluklu Alüminyum Silisyum özel alaşım metal kullanılmaktadır.Bu özel alaşım şase çok hafiftir, bebek arabasının toplam ağırlığı sadece 8 Kg, ağırlığı çeliğin veya bakırın yaklaşık üçte biri kadardır. Bu sayede Biddy Pitty Oro en hafif travel sistem bebek arabalarından birisidir.Aynı zamanda doğal olup zehirleyici ve manyetik değildir, aynı zamanda çevreci bir metalden yapılmış şasedir.Biddy Pitty Oro bebek arabası şasesi çok yüksek korozyon direncine sahiptir. Bu sayede muadil bebek arabalarına göre daha sağlam bir yapıda olup 4 yıl garanti kapsamındadır. Sertifika test videolarını sayfanın altında görebilirsiniz.Alüminyum silisyum özel alaşımı elastisitesi daha yüksektir, bu nedenle ani darbelere karşı daha dayanıklı bebek arabası şasesine sahiptir. Ayrıca çelik ve alaşımsız alüminyumlarda olduğu gibi ani darbelere karşı mukavemet dayanıklığı düşük sıcaklıklarda azalmamaktadır.

ÇİFT YÖNLÜ OTURMA ÜNİTESİ

   

Biddy Pitty Oro Travel Sistem Bebek Arabası portbebeye dönüşebilen oturma ünitesi ister size isterseniz dış Dünya'ya bakacak şekilde oturtabilirsiniz.

4 pozisyonda ayarlanabilen oturma ünitesi, ekstra sırt yatış sistemi ile bebeğinize maksimum konfor sunmaktadır.

Geliştirilmiş iç destek minderi sayesinde bebeğinizi Biddy Pitty Oro bebek arabasında sanki beşiğinde uyuturmuş gibi saatlerce konforlu bir şekilde uyutabilirsiniz.

 Anti alerjik ve anti bakteriyel özellikli deri itme kolunu 9 farklı pozisyonda ayarlanabilir ve sizin için en konforlu sürüş açısını bulabilirsiniz.

Biddy Pitty Oro Ekstra uzayabilen XXL tente yapısı ve açılabilen güneşliği sayesinde bebek arabaları içerisinde en uzun yapıda ki tentelerden birisidir.

Bu sayede bebeğinizi güneşten, ışıktan ve rüzgardan daha rahat koruyabilirsiniz. Dışarı dönükken bebeğinizi rahatça görebilmeniz için ekstra açılan bölümü şeffaf pvc kaplıdır.

Anti alerjik ve anti bakteriyel yapıda her iki yönden kolaylıka açılabilen ön bar sayesinde bebeğinizi bebek arabanıza rahatça oturtup alabileceksiniz.

Beş noktadan bel destekli emniyet kemeri sayesinde bebeğinizi güvenle taşıyabileceksiniz.

Garanti

Ay
Taksit
Toplam
Tek Çekim
1.699,90 TL
1.699,90 TL
2
849,95 TL
1.699,90 TL
3
566,63 TL
1.699,90 TL
4
424,97 TL
1.699,90 TL
5
339,98 TL
1.699,90 TL
6
283,32 TL
1.699,90 TL
7
262,27 TL
1.835,89 TL
8
231,61 TL
1.852,89 TL
9
207,77 TL
1.869,89 TL

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz: